UnuAfajo.com

Як приймати "карсил"

Відео: ВСЕ ПРО ТАБЛЕТКАХ (КАРСИЛ) [Лікування хвороб печінку]

«Карсил» - гепатопротектор, що містить компоненти рослинного походження. Основною діючою речовиною є силімарин. Концентрована витяжка плодів розторопші доповнена допоміжними інгредієнтами. Препарат випускають у формі гранул, використовуваних для приготування розчину, капсул і драже.

Вам знадобиться

  • - «Карсил»;
  • - вода.

Інструкція

1
Приймайте «Карсил» за призначенням лікаря при токсичних пошкодженнях клітин печінки, алкоголізмі, інтоксикації галогенсодержащими вуглеводнями, солями важких металів, лікарськими препаратами. У складі комплексної терапії можна використовувати «Карсил» для лікування хронічних гепатитів, цирозу, дистрофії і жирової інфільтрації, порушеннях ліпідного обміну.
2
Фармакологічна дія гепатопротектора направлено на взаємодію з вільними радикалами. Їх з`єднання стають менш токсичними, переривається патологічний процес перекисного окислення ліпідів, що сприяє припиненню руйнування клітинних структур печінки. Процес регенерації клітин життєво важливого органу значно прискорюється, стан хворих поліпшується, лабораторні показники приходять в норму.
3
Драже і капсули «Карсилу ®» приймайте після їжі. Препарат слід запивати достатньою кількістю рідини, не розжовуючи. При важких ураженнях печінки доза становить 0,14 г 3-4 рази на добу. Через один тиждень рекомендовано зниження дози «Карсилу ®» до 0,7 г і кратність прийому до 2-3 разів на добу. В якості підтримуючої терапії приймайте по 0,07 г лікарського засобу до 3 разів на добу.
4
«Карсил» в формі розчину для прерорального застосування призначають літнім пацієнтам і дітям. При важких ураженнях печінки доза розчину становить 5 мл і кратність прийому до 5 разів на добу. В якості підтримуючої терапії дозу розчину зменшують до 1 мл і кратність прийому до 2-3 разів. Корекції дози для дітей не потрібно.
5
При прийомі «Карсилу ®» можуть розвинутися побічні дії. Препарат може надавати яскраво виражений проносний ефект. Якщо стілець рідкий і кратність безформною дефекації перевищує 6 разів на добу, дозу гепатопротектора слід знизити або скасувати прийом лікарського засобу та звернутися до лікаря для перегляду тактики лікування. Крім того, прийом гепатопротекторів рослинного походження може спровокувати розвиток алергічних реакцій. Це слід враховувати особам, схильним до алергії.
6
При тривалому застосуванні «Карсилу ®» в максимальних дозах відсоток виживання пацієнтів з цирозом печінки значно збільшується. Хворим на цукровий діабет можна призначати «Карсил» тільки в формі розчину. Драже і капсули містять декстрозу, яка може спровокувати зміну рівня цукру в крові. Перед застосуванням будь-яких лікарських засобів, в тому числі і «Карсилу ®», необхідно пройти медичне обстеження і отримати рекомендацію лікаря.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Що потрібно приймати для відновлення печінкиЩо потрібно приймати для відновлення печінки
Препарат «розторопша»: інструкція із застосування і властивостіПрепарат «розторопша»: інструкція із застосування і властивості
Як приймати «есенціале форте»Як приймати «есенціале форте»
Гепатопротектори нового покоління: оглядГепатопротектори нового покоління: огляд
Що робити, коли болить печінкаЩо робити, коли болить печінка
Як застосовувати "карсил"Як застосовувати "карсил"
Як колоти ессенціалеЯк колоти ессенціале
Які таблетки лікують печінкуЯкі таблетки лікують печінку
Ессенціале форте: інструкція із застосуванняЕссенціале форте: інструкція із застосування
Які ліки корисні для печінкиЯкі ліки корисні для печінки
» » Як приймати "карсил"
© 2021 UnuAfajo.com