Чим обумовлено дію препарату

«Ессенціале Форте» відноситься до групи препаратів-гепатопротекторів, що володіють здатністю відновлювати уражені клітини печінки. Основною діючою речовиною в ньому є есенціальні фосфоліпіди. Їх дія обумовлена ​​тим, що вони нормалізують в організмі метаболізм білків і ліпідів. Крім того, прийом «Ессенціале Форте» сприяє відновленню клітинної структури печінки та зменшує швидкість утворення сполучної тканини в пошкоджених клітинах печінки.

Відео: ВСЕ ПРО ТАБЛЕТКАХ (Ессенціале форте Н) [хронічні гепатити; цироз печінки, псоріаз]

Призначається цей препарат при жировій дегенерації печінки в ранній стадії, при гострому і хронічному гепатиті різної етіології, при цирозі, печінковій комі, токсемії вагітних, лікарських отруєннях, при псоріазі, алкогольної дистрофії печінки, при порушеннях функції печінки та інших захворюваннях, а також для їх профілактики.

Застосування препарату «Ессенціале Форте» сприяє виведенню токсинів з організму.

Дозування і способи застосування«Ессенціале Форте» випускається у формі капсул для прийому всередину і у вигляді розчину для ін`єкцій. Рецепту для його відпустки з аптеки не потрібно, однак лікування повинен призначити лікар.

Препарат у вигляді капсул призначається дорослим і дітям старше 12 років по 600 мг 2 - 3 рази на день. Для досягнення позитивного ефекту «Ессенціале Форте» слід приймати від 2 - х до 10 місяців за спеціальною схемою: перші 2 - 3 місяці в зазначеному дозуванні, а потім переходять на підтримуючу дози - 1 капсула 2 - 3 рази на день. Приймати капсули можна під час або після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води.

У ін`єкціях «Ессенціале Форте» призначається по 250 мг 1 - 2 рази на день. Заборонено вводити препарат внутрішньом`язово і змішувати його з іншими лікарськими засобами в одному шприці. При потраплянні препарату в м`яз розвивається сильне місцеве запалення. Вводити «Ессенціале Форте» слід тільки внутрішньовенно повільно і дуже акуратно. Такий спосіб введення препарату застосовується при особливо важких ураженнях печінки.

Небажано застосування препарату «Ессенціале Форте» під час годування грудьми.

Протипоказання до прийому «Ессенціале Форте»


Лікування цим препаратом протипоказано при підвищеній чутливості до нього у хворого, а також новонародженим і недоношеним дітям. У період вагітності його застосування допускається під наглядом лікаря, за наявності вагомих підстав. Побічні ефекти при правильному прийомі «Ессенціале Форте» зустрічаються досить рідко. Однак можливі нудота, дискомфорт в кишечнику, метеоризм і пронос. Можуть бути прояви кропив`янки, дерматиту. В особливо важких випадках розвивається набряк Квінке.
В цілому препарат «Ессенціале Форте» користується великою популярністю через своїх унікальних властивостей і лікарі охоче використовують його у своїй практиці.

Відео: Гучне відео Капсули Ессенціале форте Н Essentiale forte N 2016