Національної збірної Колумбії жереб визначив грати в групі С на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії. Це був не найсильніший квартет національних збірних. У нього входили, крім колумбійців, івуарійці, греки і японці.

Відео: До побачення, Бразилія: Росія готується прийняти ЧС-2018

Перший матч на мундіалі Колумбія провела з Грецією. Гра вийшла дуже видовищною з боку південноамериканських футболістів. Глядачам назавжди запам`ятаються танці колумбійців під час святкування забитих м`ячів. Підсумковий рахунок матчу 3 - 0 на користь Колумбії.

У другій грі гравцям колумбійської збірної протистояли футболісти з Кот-д-Івуару. У цій зустрічі була здобута чергова перемога південноамериканців на турнірі (2 - 1).

Відео: Неймар. Оскар: травма Неймара сильно вдарить по Бразилії. ЧС 2014 Футбол

У заключному матчі групового етапу Колумбія без особливих проблем розібралася з Японією (4 - 1). Американські футболісти посіли перше місце в групі С, показавши дивовижний яскравий і атакуючий футбол.

У матчі 1/8 фіналу гравцям Колумбії довелося битися з Уругваєм. Ця гра ознаменувалася дублем Хамеса Родрігеса у ворота Муслери. Колумбія перемогла 2 - 0 і вийшла в чвертьфінал мундіалю, де їх вже чекали бразильці.

Відео: емоційне відео про чм 2014

Чвертьфінальна гра Бразилія - ​​Колумбія стала однією з найбільш жорстких і жорстоких на турнірі. Арбітр фіксував порушення правил більше 50-ти разів, а м`яч перебував у грі всього близько 40 хвилин чистого часу. У такій битві Колумбія поступилася господарям 1 - 2 і вилетіла з боротьби за кубок світу.

Багатьом нейтральним футбольним уболівальникам було шкода розлучатися з цієї південноамериканської збірної, тому що вони показували, мабуть, самий якісний футбол серед всіх інших збірних Південної Америки. Можна зробити висновок, якщо гра так запам`яталася вболівальникам, то виступ збірної можна визнати вдалим. До того ж, вихід в стадію чвертьфіналу на чемпіонаті світу для колумбійської федерації футболу є цілком прийнятним результатом.