Уругвай - Коста-Ріка (1 - 3)

У матчі чинних чемпіонів Південної Америки зі збірною командою Коста-Ріки мало хто міг припустити підсумковий результат. У команди Уругваю зібрані чудові гравці, що грають в топових футбольних клубах Європи. Одне ім`я Едінсон Кавані здатне наводити жах на будь-яку оборону противника. Однак футбол тим і цікавий, що точно передбачити результат матчу не можна. Після першого тайму фаворити вигравали 1 - 0, але за другі 45 хвилин примудрилися пропустити тричі. Причому, після пропущених м`ячів уругвайці так і не знайшли в собі сили створити гостроту біля воріт збірної Коста-Ріки. Результат матчу став справжньою сенсацією чемпіонату світу в Бразилії, показавши, що не завжди фаворити здобувають впевнені перемоги.

Відео: БРАЗИЛІЯ - НІМЕЧЧИНА 1: 7 - ЦЕ СЕНСАЦІЯ І ПОВНИЙ ПРОВАЛ !!! ЧС 2014. ОГЛЯД ВСІХ ГОЛІВ 09.07.2014

Іспанія - Нідерланди (1 - 5)

Діючі чемпіони світу та переможці двох останніх європейських першостей вважаються фаворитом в будь-якому турнірі. У матчі Іспанія - Голландія передбачався класний футбол з боку обох збірних. Це і спостерігалося в першому таймі матчу в Сальвадорі на стадіоні «Фонте-Нова». Однак другий тайм був абсолютно непередбачуваним. Голландці забивають чотири м`ячі у ворота команди Іспанії. Діючі чемпіони світу не просто обіграні, але розібрані по частинах. Можна було припустити перемогу Нідерландів, але такий рахунок вважався неймовірним. Клас команд не настільки відрізняється. Цей матч став першим справжнім розгромом і показав, що в Іспанії не все так добре і безхмарно в організації гри на турнірі.

Відео: ЛЕО Мессі на ЧС 2014 в БРАЗИЛІЇ !!! КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ!!!

Німеччина - Португалія (4 - 0)

Черговий розгром в матчі топових європейських команд стався на вже відомому стадіоні «Фонте-Нова» в Сальвадорі. Декількома днями раніше на цій арені голландці розібралися з Іспанією. Тепер же настала черга німців. Збірна Німеччини знищила Португалію. Підсумковий рахунок 4 -0 є свідченням того, що німці на чемпіонаті світу в Бразилії є мало не головними фаворитами. Кріштіану Роналду не зміг показати нічого в матчі, а його збірна виглядала непередбачено бляклої. Уже в першому таймі німці легко забили три м`ячі, а в другій половині зустрічі ще раз засмутили португальців. У цій грі перший хеттрік на чемпіонаті оформив Томас Мюллер. Підсумковий розгромний рахунок на користь Німеччини цілком можна віднести до сенсації старту мундіалю в міру того, що від Португалії очікували більш яскравої гри.