Аспірин від головного болю


Головний біль можна спробувати самостійно знизити тільки при відсутності її гострих проявів. Якщо паралельно з поступовим наростанням больових відчуттів виникає першіння в горлі, закладеність носа та інші ознаки застуди, необхідно пити більше теплого чаю з додаванням малини і меду, а також прийняти таблетку аспірину. Якщо не пропадають симптоми - зверніться до лікаря за допомогою. Найбільш сильне знеболююче засіб, яке можна придбати без рецепта в аптеці - це ацетилсаліцилова кислота або аспірин. Він допомагає більшості страждають від головних болів людей. Щоб настало полегшення, досить випити 1-2 таблетки аспірину. Крім того, ацетилсаліцилова кислота швидко знизить викликаний запаленням набряк.

Анальгін при мігрені


При болю, що виникла як наслідок емоційних потрясінь або стресу, можна прийняти анальгін, який одночасно є болезаспокійливу, жарознижувальну і протизапальну препаратом. Якщо причиною мігрені є недуги опорно-рухового апарату, зокрема шийний остеохондроз, прийміть анальгетик, покладіть на потилицю гірчичники і злегка помасажуйте шию і голову.

Інші ліки для лікування головного болю


Підвищений тиск часто провокує головний біль. У цьому випадку позитивний ефект роблять гіпотензивні препарати. Міцний чай або кава позбавлять від неприємних відчуттів при низькому тиску. Як ліки при ситуативної головного болю допускається прийом парацетамолу, темпалгину, ібупрофену, аспірину та інших болезаспокійливих препаратів.


Парацетамол, а також препарати на його основі, ідеальні при мігрені, що виникає на тлі інфекційних захворювань і при підвищеній температурі тіла.
Цитрамон, що містить кофеїн, найбільш ефективний при зниженому артеріальному тиску. Якщо людина страждає від гіпотонії і у нього болить голова, то стан зазвичай поліпшується після прийому таблетки цитрамон.


Як і інші нестероїдні препарати, ібупрофен в боротьбі проти головного болю має високу ефективність. Щоб закупорити або істотно знизити біль, досить випити всього 1 таблетку. Крім того - препарат максимально безпечний.


Препарат ерготамін купити в аптеці можна лише за рецептом лікаря. Це дуже потужний засіб, що використовується при кластерного головного болю.