Показання до застосування

Крем «Хондроксид форте» застосовується в складі комплексної терапії захворювань опорно-рухового апарату в якості засобу, що зменшує або усуває больовий синдром. Зокрема, препарат може використовуватися при лікуванні остеохондрозу хребта, остеоартрозу та інших захворювань суглобів, що супроводжуються больовим синдромом.

Відео: Хондроксид механізм дії Аптека24

Лікарський засіб має виражену протизапальну і знеболюючу дію, зменшує припухлість уражених суглобів і покращує їх рухливість в області нанесення. Крім того, препарат уповільнює процеси руйнування хрящової тканини і прискорює процес відновлення хрящової поверхні суглобів.

Спосіб застосування та дозування

Крем слід застосовувати зовнішньо, злегка втираючи його в шкіру над болючою зоною. Рекомендована інструкцією до «ХОНДРОКСИД форте» разова доза - смужка довжиною 1-5 см залежно від області, схильною до больового синдрому. Оптимальна кількість нанесень - 2 або 3 рази протягом доби.Наносити «Хондроксид форте» необхідно тільки на неушкоджену ділянку шкіри, уникаючи потрапляння крему на відкриту ранову поверхню, слизові оболонки і в очі. Відразу після застосування препарату слід ретельно вимити руки.

Тривалість терапії залежить від ефективності препарату. Не допускається використовувати «Хондроксид форте» довше 2 тижнів без консультації з лікарем. У разі застосування лікарського засобу в поєднанні з іншими протизапальними нестероїдними препаратами також необхідна консультація лікаря.

Протипоказання і побічні ефекти

«Хондроксид форте» не застосовується при підвищеній чутливості до компонентів і інших нестероїдних протизапальних засобів, в період вагітності і грудного вигодовування і при лікуванні дітей віком до 12 років. Застосування препарату протипоказано, якщо в місці передбачуваного нанесення порушена цілісність шкірного покриву.

Відео: Хондропротектори. неефективні ліки

Крем «Хондроксид форте» з обережністю застосовують при порушеннях функції печінки і нирок, виражених порушеннях системи крові та шлунково-кишкового тракту, а також при лікуванні пацієнтів похилого віку.

Побічні явища «ХОНДРОКСИД форте» можуть проявлятися у вигляді шкірних алергічних реакцій: свербежу, висипу і почервоніння шкіри. При виникненні подібних симптомів застосування препарату слід припинити і звернутися за консультацією лікаря.

Відео: Хондроксид. У місті кипучому