Гра для господарів чемпіонату почалася дуже невдало. Вже на 3-й хвилині зустрічі ван Персі після призначення спірного пенальті відкрив рахунок в матчі. На повторі було явно видно, що фол Сілви на Роббена був ще за межами штрафного майданчика. Однак суддя цього не помітив. 1 - 0 повели Нідерланди.

На 16-ій хвилині Блінд змусив згадати всю Бразилію про кошмар в півфінальному матчі. Через нерозторопність оборони господарів чемпіонату, Блінд з меж штрафного розстріляв Сезара. Але і в цій ситуації в момент флангової передачі на півзахисника голландців, звідки і пішов навіс в штрафну, проглядалося положення поза-ігри. Рахунок став 2 - 0 на користь європейців. Це призвело в певний шок бразильську команду. Європейці після двох забитих м`ячів атакували частіше і гостріше.

Тільки в другій половині стартового тайму бразильці змогли продемонструвати свій атакуючий потенціал. Однак головні загрози воротам Нідерландів були тільки після стандартних положень. У підсумку, Бразилія так і не змогла забити. Команди пішли на перерву за переваги Нідерландів 2 - 0.

У другому таймі бразильці спробували нагнітати обстановку біля воріт суперника, проте варто визнати, що справжніх стовідсоткових моментів для взяття голландських воріт не було. Європейці віддали м`яч південноамериканцям, а самі намагалися грати на контратаках.

Серед небезпечних атак Бразилії можна відзначити удар Раміреса з лінії штрафного, проте м`яч пролетів повз ворота воріт.

На 68-ій хвилині арбітр знову помилився на користь європейців. Оскара збили в штрафному майданчику голландців, однак суддя зафіксував симуляцію бразильця замість того, щоб вказати на точку. Цей момент також негативно вплинув на вже і без того розібрану Бразилію.

В кінцевому підсумку, бразильці пропустили і третій м`яч у свої ворота. Уже в конпенсірованное час голландці на контратаці розіграли хорошу комбінацію, яку точним ударом завершив Вейналдум.

Підсумковий результат матчу - черговий розгром Бразилії. На цей раз Нідерланди здобули перемогу над господарями турніру з рахунком 3 - 0. Це дозволило європейцям стати бронзовими призерами футбольного мундіалю. Господарі ЧС 2014 залишилися без медалей першості.