Гра почалася в високому темпі. Бразильці з перших хвилин забрали собі м`яч і прагнули загрожувати воротам суперника. Однак після десятої хвилини зустрічі на полі стадіону «Мінейран» стали відбуватися події, які не могли приснитися навіть в найстрашніших снах шанувальникам бразильської збірної.

На 11-ій хвилині матчу після подачі кутового, при повному потуранні захисників південноамериканської збірної, Томас Мюллер відкриває рахунок в матчі. 1 - 0 повела Німеччина. Цей гол змусив весь стадіон в шок.

На 23-й хвилині Мирослав Клозе встановлює рекорд за забитими м`ячами одним гравцем в рамках турнірів на чемпіонатах світу. Клозе забиває свій 16 м`яч на світових першостях планети, обходячи тим самим бразильця Роналдо. 2 - 0 повела Німеччина. Як виявилося пізніше, це було тільки початком кошмару для Бразилії.

Відео: Півфінал ЧС 2014. Бразилія Германи 7-1

Німці продовжували наполегливо атакувати, а пентакампіонів виглядали придушене. Результатом став м`яч Крооса вже на 24-ій хвилині. 3 - 0 - це був уже розгром до 24-ій хвилині матчу. Мало хто міг припустити такий розвиток подій. Німеччина зім`яла всю оборону бразильців.

На 26-ій хвилині Кроос оформляє дубль. 4 - 0 на користь Німеччини. Німці вже стали знущатися над господарями чемпіонату, розриваючи в межах штрафного своїми передачами всю оборону Бразилії. Але і це були ще не всі голи німецької машини в першому таймі.

На 29-ій хвилині Хедіра відправляє п`ятий м`яч у ворота команди-господарки чемпіонату світу. Після закінчення півгодини гри рахунок на табло був 5 - 0 на користь Німеччини.

Бразильці так і не змогли оговтатися від такого шоку. Перший тайм закінчився повним провалом підопічних Сколларі.

У другому таймі бразильці вийшли ніби інший командою. З перших хвилин другої половини південноамериканці кинулися атакувати. Кілька небезпечних моментів біля воріт Нойєра було. Повинні були забивати Оскар і Пауліньо, однак Голкіпер Німеччини рятував свою команду.

Після натиску бразильців на перших хвилинах другого тайму гра дещо заспокоїлася. Німці перестали дозволяти гравцям Бразилії створювати гольові моменти. Європейці остудили запал південноамериканців шостим забитим м`ячем. Вийшовши на заміну Шюррле, на 69-й хвилині ставить крапку в витончені комбінації німців. 6 - 0 попереду Німеччина.

Відео: ЧС-2014. Німеччина - Бразилія 7: 1. Легендарний матч!

Через десять хвилин (на 79-ій хвилині) Шюррле оформляє дубль. Після прекрасного пасу верхом німець першим торканням обробив м`яч, а другим потужним ударом з меж штрафного Бразилії послав м`яч у ближню дев`ятку. Спортивний снаряд вдарився об перекладину і в сьомий раз перетнув лінію воріт Сезара.

Величезні провали в обороні Бразилії мали місце тому, що всі гравці південноамериканців прагнули забити хоча б один раз. Варто сказати, що їм це вдалося в самому кінці матчу. Однак спочатку на 89-ій хвилині черговий провал в обороні Бразилії привів до того, що Озіл вийшов один на один з голкіпером Сезаром. Однак удар німця пройшов поруч зі штангою. У наступній атаці забили вже бразильці. Оскар розібрався у штрафному майданчику і з захисником Німеччини, і з воротарем. Це сталося на 90-ій хвилині зустрічі.

Підсумковий рахунок 7 - 1 на користь Німеччини відправляє європейців у фінал мундіалю, а бразильцям тепер доведеться задовольнятися матчем за третє місце.

Команда Німеччини показала дивовижний футбол. Зайвий академізм в попередніх матчах перетворився в жахливу руйнівну атакуючу міць в півфінальній зустрічі. Ця гра назавжди увійде в історію чемпіонатів світу як навчальний посібник по видатному футболу. А виступ бразильських гравців в півфінальному матчі ЧС 2014 можна розглядати як наочний приклад того, як не можна грати в футбол.