Види риби, придатні для розведення в акваріумах


Короп - найпоширеніша риба для розведення в ставках і акваріумах. Популярність коропа пов`язана з великою кількістю у нього цінних біологічних особливостей і зручних господарських якостей.

як вирощувати акваріумні рослини

За різноманітністю луски розрізняють 4 види коропів: Дзеркальні, лускаті, шкірясті і дзеркально лінійно голі. Окремий вид представляють собою одомашнені коропи які.

як вирощувати гуппі

Відео: Як я починав вирощувати рибу

Короп перевершує багатьох прісноводних риб по всеїдності, витривалості і швидкості росту. Він дуже невибагливий до умов утримання і з легкістю пристосовується до зміни будь-яких чинників.

Карпи дуже плідні, тому акваріум для них потрібен дуже великий. Самка може вимітати більш 1 млн ікринок при своїй масі 5-8 кг. Пов`язана плодючість з умовами утримання, і чим вони краще, тим вище плодючість. Це велика риба і в хороших умовах короп може досягати маси 25 кг при довжині більше метра. В акваріумі такого чекати не варто, але в тісноті цю рибу краще не тримати.вирощування коропа в ставку відео

Золотий карась - ще одна дуже витривала риба, що пристосовується до будь-якому середовищі. Здатний виживати в тісноті, в умовах гострої нестачі кисню. Любить дуже замулені стоячі водойми в природі, акваріум з ним необхідно наповнювати рослинами. Рідкісні випадки говорять про те, що може виростати до 3 кг, але частіше за все маса не перевищує 500-600 г, а в акваріумі варто розраховувати на 200-300. При розведенні можна схрещувати з іншими видами риб, наприклад, з коропом.

розведення коропа в домашніх умовах

Відео: З водойми в акваріум. Або як приручити річкову рибу

Карась срібний, так само як і золотий, до умов проживання невибагливий, але розміри його ще менше, а вага не перевищує 400 м схрещувати успішно при розведенні з коропом і золотим карасем.

чим годувати коропа

Вибір риби для розведення


Найчастіше вибір риби для розведення в акваріумі зупиняється на коропах - лускатих або вряди. За легендами, одомашнення коропів відбулося в Персії.

Котрі часто зустрічаються навіть в невеликих акваріумах квартир, так як вони невибагливі, а забарвлення їх дуже різноманітні, всього налічується близько 14 видів забарвлення. Бувають червоні, сині, жовті та оранжеві котрі, не рахуючи різноманітних плямистих.

Краще середовище для розведення будь-якої риби на забій - це водоймище, умови в якому наближені до природних, але коропи завдяки своїй витривалості можуть з успіхом розлучатися в просторих акваріумах. В акваріумі має бути встановлено все необхідне для фільтрації та аерації води обладнання, а воду необхідно міняти щотижня. Для коропів важливо, щоб на дні акваріума був грунт, що покриває його повністю. Можна замінити грунт на пісок або гальку.