UnuAfajo.com

Як вибрати електричний чайник

Відео: Як вибрати чайник | Technocontrol

 
Дуже не просто розібратися у всьому різноманітті електрочайників, які є у продажу. Замислюючись про покупку цього важливого електроприладу, буде не зайвим зрозуміти, як знайти серед десятків моделей такої, який би задовольняв усі ваші потреби.
 
man drinking tea
 
Почнемо з обсягу. Чайники бувають як зовсім маленькі - 500 мл, так і досить великі - 2 л. Зрозуміло, що одна людина цілком обійдеться чайником невеликої ємності, в той час як сім`ї з 3-5 чоловік буде комфортно кип`ятити воду в чайнику, об`ємом не менше 1,5 - 2 л.
 
2
 
Не менш важливим фактором у виборі електричного чайника є потужність нагрівального елементу - чим вище потужність, тим швидше закипить вода. Тому, якщо вас не сильно турбують рахунки за електроенергію і в вашому домі хороша проводка, вибирайте чайник потужністю 2500 - 3000 Вт.


 
3


 
Визначившись з об`ємом і потужністю, варто подумати про нагрівальному елементі - електричні чайники випускають з двома типу нагрівальних елементів: відкрита спіраль і прихований дисковий елемент. Недоліком відкритої спіралі є незручність при використанні - не можна допускати, щоб спіраль була покрита водою. Прихований дисковий нагрівальний елемент, навпаки, дозволяє закип`ятити саме мінімальну кількість води, що буває дуже зручно - при необхідності швидко закип`ятити стакан води вам не потрібно наливати майже повний чайник і довго чекати.
 
4
 
Безумовно, вибираючи чайник, не варто нехтувати його зовнішнім виглядом - вибирайте такий, який гармонійно впишеться в інтер`єр вашої кухні і не створить естетичного дисонансу. Сучасні чайники випускаються як з високоякісної пластмаси, так і зі спеціальних металевих сплавів, і немає потреби говорити про те, що останні мають підвищену зносостійкість і довговічністю.
 
5
 
Сучасні електрочайники володіють усіма необхідними засобами пасивної захисту споживачів - так, при закипанні або зняття з підставки, чайник автоматично відключається. Крім того, деякі чайники додатково оснащені звуковим сигналом в момент закипання води, що може бути корисно, якщо ви поставили чайник, і забули про нього.
 

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Чим корисний чайЧим корисний чай
Як вибрати ручну косаркуЯк вибрати ручну косарку
Поради. Як видалити накип у чайникуПоради. Як видалити накип у чайнику
Як працює електричний чайникЯк працює електричний чайник
Як вибрати автолампамиЯк вибрати автолампами
Заварювальний чайник. Який краще вибрати?Заварювальний чайник. Який краще вибрати?
Як перевести квт в кджЯк перевести квт в кдж
Як вибрати хороший чайникЯк вибрати хороший чайник
Як вибрати пароваркуЯк вибрати пароварку
Як вибрати щипці для завивки волоссяЯк вибрати щипці для завивки волосся
» » Як вибрати електричний чайник
© 2021 UnuAfajo.com