UnuAfajo.com

Як відростити волосся за один день

Відео: ДОВГІ ВОЛОССЯ ЗА 5 ХВИЛИН!

Один з досить популярних питань, що стосуються зовнішності, зачіпає проблему того, як відростити волосся за день. Ситуацій, в яких жінкам хочеться згадати копицею волосся, досить багато. Це може бути весільне торжество або важливе побачення. Подібне чудо можливо тільки в одному випадку, коли до власного волосся кріпляться штучні пасма.
Як відростити волосся за один день

Вам знадобиться

  • шиньйон, перуку.

Інструкція

1
Іноді відгуки про масках для краси і здоров`я волосся просто вражають. Дами, їх випробували, пишуть про те, що за один місяць волосся у них виросли практично на 20 см. На жаль, обдурити природу неможливо. Саме нею запрограмований ріст волосся, що варіюється від одного до двох сантиметрів в місяць. І остання цифра є скоріше винятком. В окремих випадках волосся НЕ відростають за місяць і на сантиметр.
2
Однак нарощені волосся виглядають не менш ефектно, і саме вони дозволяють лише за один день перетворитися радикально. Завдяки цьому способу, зірки кіно та естради змінюють свою зовнішність. Існують різні технології для нарощування волосся, проте всі вони відштовхуються від наявної довжини природних волосся. Вона повинна бути не менше 10 сантиметрів, інакше штучні пасма просто ні до чого буде кріпити. Тому при наявності зачіски «їжачок» подовжити волосся подібним способом також не вийде.
3
якщо власні волосся не дозволяють виконати процедуру нарощування або ж таке бажання відсутнє в принципі, то найбільш простим виходом з ситуації є накладні шиньйони і перуки. Якщо вибрати перуку, створений з натурального волосся і пофарбований в природний колір, то не кожна людина зможе помітити різницю. Треба відзначити, що для весільних зачісок спосіб подовження волосся за допомогою накладних букле користується особливою популярністю навіть серед тих наречених, чия довжина волосся достатня для того, щоб експериментувати на її основі. Накладні буклі дозволяють надати волоссю не тільки довжини, а й обсягу.
Корисна порада
Приймаючи рішення наростити волосся, потрібно пам`ятати про те, що ця процедура має свої протипоказання, а також в більшості випадків робить негативний вплив на власне волосся. Тому в окремих випадках має сенс вибрати більш щадні способи коригування зовнішності.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Чим корисні пивні дріжджі для волосся?Чим корисні пивні дріжджі для волосся?
Фази росту волоссяФази росту волосся
Краса волосся в їх здоров`я!Краса волосся в їх здоров`я!
Як часто потрібно мити головуЯк часто потрібно мити голову
Як відростити волоссяЯк відростити волосся
Як позбутися від жирності волосся?Як позбутися від жирності волосся?
Зачіски для довгого волосся на кожен день на фотоЗачіски для довгого волосся на кожен день на фото
Як відростити довге густе волоссяЯк відростити довге густе волосся
Мета - довге волоссяМета - довге волосся
Як чоловікові відростити довге волоссяЯк чоловікові відростити довге волосся
» » Як відростити волосся за один день
© 2021 UnuAfajo.com