Традиційні види бобу

На піку популярності сьогодні знаходиться стрижка боб-каре, оскільки вона поєднує в собі всі кращі якості і бобу, і каре. Для гладких прямого волосся ідеально підходить сувора пряма стрижка з чіткими краями і без сходинок. Цей вид стрижки виглядає дуже елегантно, але підходить далеко не всім. Багатошаровий боб (драбинка або каскад) дозволяє створювати багато красивих зачісок і є відмінним рішенням для тонкого волосся - досить зробити рвані краї, і волосся придбають легкість і пишність.

Власницям круглого обличчя краще віддавати перевагу бобу з довжиною волосся від підборіддя до плечей.Стрижка-боб з чубчиком чудово виглядає з прямим, косим, ​​коротким або довгим варіантом чубчика. Якщо стрижка передбачається прямий, чубчик повинна бути гладкою і з рівними краями, тоді як скуйовджений боб з прядками різної довжини ідеально доповнить ступінчаста, рвана або косий чубчик. Ще одним популярним видом даної стрижки є довга стрижка, при якому довжина локонів досягає плечей. Така зачіска дуже жіночна і добре виглядає як на гладких прямих волоссі, так і на східчастих стрижках.

Нетрадиційні види бобу

До менш звичним видам цієї стрижки відносяться асиметричний, подовжений боб, а також А-боб, боб-грибок і боб-каре з подовженням. Асиметричний тип зачіски увійшов в моду не так давно, проте швидко завоював серця екстравагантних модниць своєю оригінальністю і здатністю приховувати недосконалість рис. Локони різної довжини освіжають образ і роблять його більш грайливим. У стрижці «А-боб» довжина косою чубчика дорівнює довжині передніх пасом - падаючи на обличчя, така чубчик приховує круглоліцесть або занадто широкі вилиці.

Власницям витягнутого обличчя візуально пом`якшити риси допоможе боб, довжина якого починається від підборіддя і вище.

Боб-грибок є дуже м`яким видом даної стрижки, оскільки його чубчик плавно переходить до рівним переднім пасмам, роблячи голову злегка округлої, таким чином гармонізуючи риси занадто довгого особи. Подовжений боб - ідеальне рішення для тих, хто не хоче відмовлятися від довгих локонів при створенні стильного стрижки, а боб каре з подовженням є оригінальною стрижку, при якій потилицю коротко вистригає, а передні пасма залишаються довгими. Це дає карколомний подвійний ефект поєднання м`яких довгих локонів і беззахисно відкритої шиї.