Актуальні чоловічі стрижки - для тих, хто стежить за модою

Стильні та оригінальні чоловічі стрижки в новому сезоні припускають певну сміливість свого володаря. Тому що багато нові зачіски мають досить оригінальну форму.

Зачіску варто вибирати, виходячи з особливостей черепа і овалу обличчя. Навіть найактуальніша стрижка може спотворити вас, якщо вона буде підкреслювати недоліки.

Відео: Чоловіча стрижка АНДЕРКАТ - як стригти і укладати

Перший варіант модної стрижки для чоловіків - подовжений напівбокс. Волосся біля шиї і на скронях зістригали коротко, а в потиличній і лобовій частках залишаються досить довгими - від двох до чотирьох сантиметрів. Ця зачіска має на увазі певну укладку. За допомогою плоскої гребінця все довгі пасма піднімаються вгору і закріплюються укладальним засобом. Якщо волосся дуже густі, обробіть їх гелем або піною для укладання, щоб зачіска краще трималася. Такий спосіб укладання можна побачити на фото голлівудських зірок, а також у моделей в чоловічих журналах. Ця форма дуже актуальна в минулому і наступаючому модних сезонах.Друга стрижка схожа на жіночу - каре. Залишаються досить довгі пасма в скроневій і лобової частках. Щоб виглядати з такою стрижкою по-чоловічому, що не подстригайте чубок. Тоді локони можна буде прибрати за вуха або зібрати в хвіст, зробивши вигляд більш брутальним. У такий зачіски є багато способів укладання - можна зачесати волосся назад, вперед, на один бік, зробити ірокез. Вона підійде творчим людям, які люблять різноманітність.

Класичні чоловічі стрижки - строгі форми завжди в тренді

Крім супермодні подовжених зачісок, зважитися на які готові далеко не всі чоловіки, в наступаючому сезоні знову в моді класичні строгі стрижки. Вони припускають рівний бічний проділ і довжину пасом, плавно збільшується від шиї до потилиці. Такі стрижки красиво підкреслюють форму голови, роблять чоловіка дуже елегантним.

Якщо ви хочете відростити волосся, пам`ятайте, що рідкий хвостик не прикрашає чоловіка. Залишайте довжину до шиї і нижче тільки в тому випадку, якщо у вас досить обсягу волосся.

Відео: Топ7 популярних чоловічих стрижок, класика і не тільки

Класичний бокс, де збриваються повністю віскі і волосся біля шиї знову в моді. Ця стрижка дуже подобається спортсменам, так як довгі пасма не лізуть в очі і не липнуть до шкіри. Ця зачіска допоможе вирівняти форму голови в тому випадку, якщо вона занадто кругла. Обсяг в верхній частині - на потилиці і тім`я - візуально витягує череп.