Часте мелірування на руде волосся

Відео: Колорирование Волос? Як Зробити Колорирование?

Один із способів пожвавити зачіску - дрібне мелірування. Щоб воно приголомшливо виглядало, необхідно виконати часте мелірування. Якщо воно буде рідкісним, то стане непомітним на рудому волоссі. Адже руді відтінки приховують білий колір. Тому варто попросити майстра зробити мелірування якомога частіше. Ще одна особливість дрібного мелірування полягає в тому, що в результаті зачіска буде виглядати як натуральна, без застосування фарби. Волосся просто знайдуть різні відтінки від яскраво-рудого до білого, що буде дуже ефектно виглядати при сонячному світлі.

мелірування на руде волосся

Відео: Рудий колір волосся-все відтінки і меліруванняКласичне мелірування на руде волосся

Класичне мелірування освіжить зачіску, додасть їй новий вигляд і подарує гарний настрій власниці рудого волосся. Красиво буде виглядати і часте мелірування і рідкісні великі білі пасма на тлі рудого кольору. Можна зробити і асиметричні пасма. Не варто лякатися, що зачіска може вийти некрасивою. Носіям рудий шевелюри підійде будь-який вид мелірування. Але майстри потрібно вибирати ретельно тому, що будь-яка помилка буде сильно видно на рудому волоссі.

мелірування рудого волосся

Омбр на руде волосся

Нове віяння моди - омбре, на рудому волоссі буде виглядати просто приголомшливо. Адже рудий колір, що переходить в інші відтінки, буде виділяти свою володарку навіть у великому натовпі. Любительки креативу можуть зробити не тільки освітлення або затемнення волосся, але і пофарбувати кінчики в інші відтінки. Це буде виглядати живо і незвично.

руде волосся