UnuAfajo.com

Чому волосся світле

Відео: Balayage. Балаяж на світле волосся

світлі волосся? На співбесіді більше дивляться на вашу шевелюру, ніж в резюме? Не переживайте, чи варто працювати у тих, хто не розуміє елементарних речей про блондинок. Чи не вважайте колір свого волосся - вироком. У стародавні часи ви могли стати богинею через сонечка на голові.
Чому волосся світле
У всі часи світловолоссяе люди вважалися гарними і унікальними, обласканими сонцем. Світлий колір волосся - символ чистоти і якийсь невинності. Наприклад, ангели або купідони любові завжди зображуються світловолоссямі.А казки і легенди? Золотоволоска, Рапунцель і інші принцеси і дівчата - світловолоссяе і в підсумку завжди щасливі. Якщо в казці магія або якась вища істота дарує парі батьків дитини, то найчастіше це світловолоссяй ребенок.Сейчас світлий колір волосся - це скоріше ознака інтелекту і поведінки. Причому з негативною точки зору. На жаль. Ніякої казки вже немає і легенди про благословення сонцем теж далекі від тих, хто народилася зі світлим волоссям в наше время.Так що ж насправді дає світлий колір волосся? В сучасності прийнято звертатися з таких питань до науки. А наука твердить, що колір волосся залежить від природних причин, і ніяк не через відсутність деяких мозкових звивин. Основна причина світлого волосся - це рівень пігментації. Пігмент в нашому організмі - це як раз той самий матеріал, який дає можливість фарбування не тільки волосся, але і інших тканин нашого організму. Наприклад, кожі.Светлие волосся припускають мала кількість пігменту в своїй структурі. Через це вважається, що натуральний світлий волосся досить тонкий і м`який. Однак є ще один фактор, що впливає на волосся - генетичний матеріал. Тобто те, що ми отримуємо в якості спадщини від своїх батьків, дідусів і бабусь. Міф про тонкощі волосся блондинок в Росії майже не працює, так як блондинки нашої країни слов`янського типу, свого часу отримав гени татаро-монгол. Так що волосся російських блондинів і блондинок можуть бути дуже густим і навіть жорсткими. І товста світла коса предмет заздрості всього західного жіночого спільноти.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Чим корисні пивні дріжджі для волосся?Чим корисні пивні дріжджі для волосся?
Як пофарбувати волосся в світлий колірЯк пофарбувати волосся в світлий колір
Краса волосся в їх здоров`я!Краса волосся в їх здоров`я!
Магія волоссяМагія волосся
Як позбутися від жирності волосся?Як позбутися від жирності волосся?
Модна забарвлення волосся кольору молочного шоколаду і ваш типМодна забарвлення волосся кольору молочного шоколаду і ваш тип
Як прибрати фіолетовий відтінокЯк прибрати фіолетовий відтінок
Як підібрати світлий колір волоссяЯк підібрати світлий колір волосся
Які зовнішні ознаки у людини успадковуються як домінантніЯкі зовнішні ознаки у людини успадковуються як домінантні
Як фарбувати волосся крейдоюЯк фарбувати волосся крейдою
» » Чому волосся світле
© 2021 UnuAfajo.com