Шоколадний колір ніколи не виходить з моди - навпаки, стає все популярнішим завдяки різноманітності та багатства відтінків. Цей дивовижний колір може бути теплим карамельно-коричневим або ж холодним, що нагадує справжній гіркий шоколад. Вибираючи шоколадний колір волосся, беріть до уваги не тільки модні віяння, а й свій цветотип.

Кому найбільше йде шоколадний колір

Представниці так званого «зимового» цветотипа тільки виграють, якщо змінять колір своїх локонів на шоколадний. У «зимових» красунь від природи виразна зовнішність: білосніжна або смаглява шкіра, рівний колір обличчя, карі або зелені очі і темне волосся. Їм можна порадити насичені відтінки шоколадного кольору зі сталевим або чорним відливом. При підборі фарби потрібно врахувати, що на темно-русявого або каштановому волоссі колір буде виглядати більш темним, тому перед фарбуванням найкраще звернутися до професійного перукаря. Підкреслити отриманий колір волосся і доповнити образ допоможе яскравий макіяж з акцентом на очі і губи.

Відео: Слідами Бузової: як виглядали б популярні блондинки з темним волоссям

Чи підійде шоколадний колір волосся іншим кольоротипуЧи можуть вибирати відтінок шоколаду колір дівчата «весняного», «осіннього» і «літнього» цветотипа? Зрозуміло, можуть, при дотриманні деяких правил.

«Весняного» цветотіпу підійдуть не надто яскраві або тьмяні відтінки, а щось середнє, що нагадує світлий молочний шоколад. У «весняних» дівчат зазвичай попелясті або золотисте волосся, персикова шкіра, сірі або блакитні очі, тому шоколадний відтінок волосся допоможе їм зробити зовнішність більш ефектною і контрастною. Фарбуючи волосся, не можна забувати про віях і бровах, які у «весняного» цветотипа часто бувають дуже світлими. Бажано надати їм такий же відтінок, як і на волоссі.

Відео: З чорного в шоколад стан волосся через три місяці Челябінськ Наталя Козицька

«Осінній» цветотип легко дізнатися по рудувато-каштановим волоссям, карими або блакитних очей і прозорою шкірі з веснянками. З дуже темним кольором волосся така зовнішність втратить індивідуальність, тому «осіннім» дамам краще вибрати теплі молочно-шоколадні тони з нотками золота і міді. Новий колір волосся буде відмінно гармоніювати з неяскравим макіяжем в бежевих і коралових тонах.

«Літо» - досить яскравий цветотип, для якого характерні оливкова шкіра, зелені або сірі очі і русяве волосся. «Літні» дівчата можуть дозволити собі сміливі експерименти і вибрати яскравий шоколадний колір холодного або теплого відтінку. Головне - не зловживати декоративною косметикою, інакше образ вийде занадто зухвалим.