UnuAfajo.com

Прискорюємо ріст волосся до 3 см в місяць

Відео: Відростити волосся на 10 см на місяць - чи можливо це ?! Я перевіряла ; )

Ні для кого не секрет, що довге волосся - мрія практично кожної жінки. Але відростити волосся, та ще й за короткий термін, здається завданням нереальною. Але все не так. Треба тільки підібрати потрібний спосіб, і через кілька місяців ваша коротка стрижка перетвориться на предмет гордості і краси. А тепер поговоримо про тих самих «чарівних способах».

Перше, що треба запам`ятати - здорове харчування. Довге волосся - це не тільки краса, а й ознака гарного здоров`я. Тому геть фаст-фуд! Переходьте на овочі та фрукти, які так багаті потрібними вітамінами.

До речі про вітаміни. Їх можна приймати не тільки всередину, але і використовувати для зовнішнього впливу на волосся. Для цього купуємо в аптеці масляні розчини вітамінів A і E, реп`яхову олію і димексид. Готуємо таку маску: вітаміни A і E по 2 чайні ложки, реп`яхову олію - 2 чайні ложки, сік лимона - 2 чайні ложки, димексид - 2 чайні ложки. (Будьте обережні з димексидом: він використовується для того, щоб доставити необхідні речовини в шкіру голови, але не можна збільшувати дозування. Інакше замість шикарних волосся можете отримати опік шкіри). Коли суміш готова, намащуйте її на корені волосся, закутайте голову в поліетилен, укутайте рушником і залиште на годину. Після цього змивайте за допомогою шампуню. Таку маску можна робити не більше 1 рази в тиждень. Курс - місяць-півтора. Результат - волосся збільшують своє зростання до 3 см в місяць.

Відео: Ефект через 1,5 місяці: СУПЕР МАСКА для росту волосся (імбир) + вітаміни для росту волосся trichupДля тих, хто боїться, є ще один чудовий варіант. Це нікотинова кислота. Не бійтеся, це вітамін РР або В3. Купуєте в аптеці і замилюєте по одній ампулі в шкіру голови кожен день. Робити це треба тільки на чисте волосся. Не бійтеся, ніякої жирності не буде - вітамін швидко вбирається. Курс лікування - місяць. Результат - до 4 см в місяць.


Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Реп`яхову олію: як їм вилікувати волоссяРеп`яхову олію: як їм вилікувати волосся
Як легко прискорити ріст волоссяЯк легко прискорити ріст волосся
Краса волосся в їх здоров`я!Краса волосся в їх здоров`я!
Стрижка каскад на середні волоссяСтрижка каскад на середні волосся
Як відростити волоссяЯк відростити волосся
Як швидко відростити довге волосся, рецептиЯк швидко відростити довге волосся, рецепти
Як відростити довге густе волоссяЯк відростити довге густе волосся
Мета - довге волоссяМета - довге волосся
Як чоловікові відростити довге волоссяЯк чоловікові відростити довге волосся
Лікування волосся димексидом прискорює їх зростанняЛікування волосся димексидом прискорює їх зростання
» » Прискорюємо ріст волосся до 3 см в місяць
© 2021 UnuAfajo.com