Як діє «Актовегін»


Цей препарат виготовляють на основі витяжки з крові телят. Він добре переноситься пацієнтами і практично не має протипоказань, за винятком індивідуальної непереносимості, цукрового діабету та набряку легень. Ці ліки покращує мікроциркуляцію у всіх тканинах організму, а також підсилює обмінні процеси в клітинах, що сприяє їх швидкому відновленню. Найбільш ефективний цей препарат як розчин в ампулах і флаконах, який вводиться пацієнтові внутрішньом`язово, внутрішньовенно або внутрішньоартеріально. Крім того, «Актовегін» випускається у вигляді таблеток, крему, мазі і гелю.
Якщо вводити «Актовегін» внутрішньовенно - препарат починає діяти через 15 хвилин, а вже через 2,5 години його дія досягає максимальної активності. Тому його широко застосовують при серйозних ускладненнях і гострих станах.

Відео: Актовегін - інструкція із застосування, протипоказання, ціна

Які показання для застосування «Актовегіну»


Ці ліки має широкий спектр дії. Його застосовують для лікування захворювань серцево-судинної системи, після ішемічного інсульту, при церебральної недостатності, для загоєння ран і слизових оболонок організму. Судинорозширювальну властивість «Актовегіну» використовують при лікуванні гіпертонії і підвищенні внутрішньоочного тиску. Даний препарат часто застосовують при пересадці шкіри, хімічних та термічних опіках, а також радіаційних ураженнях шкірних покривів.

Згідно з інструкцією, «Актовегін» в основному спрямований на лікування кардіологічних та неврологічних захворювань, тому використання його без призначення лікаря неприпустимо!

На початку застосування гелю «Актовегін» можуть з`явитися місцеві больові відчуття. Це нормальна реакція тканин, що не вимагає припинення лікування.

Відео: АКТОВЕГІН. Кортексин. Відгуки про препарати

«Актовегін» і вагітність


На жаль, дуже часто вагітність протікає з ускладненнями, серед яких на одному з перших місць стоїть плацентарна недостатність. В цьому випадку зазвичай призначається «Актовегін», який сприяють поліпшенню кровотоку, стимулює відновлення клітин і обмінні процеси в тканинах. Застосування цього препарату значно збільшує шанси майбутньої мами зберегти і виносити вагітність. Крім того, ці ліки призначається вагітним з профілактичною метою, так як воно запобігає тромбоутворення, поліпшує мікроциркуляцію крові і є іммуноукрепляющєє засіб для плаценти.