Інструкція по застосуванню препарату «Найз»

Препарат «Найз» має аналгетичну, протизапальну та жарознижувальну антиоксидантний ефект. Він пригнічує агрегацію тромбоцитів, усуває бронхоспазм, викликаний дією ацетальдегіду і гістаміну. При місцевому застосуванні препарат знижує ранкову скутість, біль і припухлість в суглобах. Препарат застосовують при артриті (ревматоїдному і псоріатичному), анкілозуючому спондилоартриті, радикуліті, ішіасі, люмбаго, остеохондрозі з корінцевим синдромом, суглобовому синдромі при ревматизмі і подагрі, артритах, лихоманці різного походження, включаючи інфекційно-запальні хвороби. Його також призначають при міалгії, запаленнях м`яких тканин, зв`язок, сухожиль, бурситах, артралгії, остеоартрозі, викликаному травмами, больовому синдромі, болях в післяопераційному періоді, при головному, зубному менструального болю.

Відео: Реклама Найз - Моє життя мій Найз гель«Найз» випускають у формі таблеток (звичайних і розчинних у воді), суспензії для прийому всередину, в формі гелю для зовнішнього застосування. Таблетки, суспензію препарату дорослим призначають приймати два рази на день по 100 мг. Максимальна доза становить 400 мг, курс прийому препарату - десять днів. Суспензію і таблетки слід приймати до їди, розчинні таблетки приймають після прийому їжі. Дітям у віці 2-3 роки «Найз» можна давати тільки у вигляді суспензії, дітям 3-х-12-ти років - у формі розчинних таблеток і суспензії, дітям старше дванадцяти років можна давати звичайні таблетки препарату. Дітям вагою до 40 кг разову дозу розраховують, виходячи з кількості 3-5 мг на кілограм маси тіла. Препарат дають два-три рази на день. При вазі дитини понад сорок кілограмів можна застосовувати дорослу дозу - 100 мг два рази на день. Гель «Найз» наносять тонким шаром на болючі області до 4-х разів на день, втирати його не потрібно. Максимально допустима добова доза становить 30 г. Тривалість застосування гелю - 10 днів.

«Найз»: побічні ефекти, протипоказання

При прийомі всередину «Найз» може спричиняти такі побічні ефекти: нудоту, блювоту, печію, шлункові болі, діарею, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, токсичний гепатит, підвищення активності печінкових ферментів, затримку рідини, збільшення часу кровотечі, запаморочення, головний біль, висипання на висип, анафілактичний шок, бронхоспазм, тромбоцитопенія, лейкопенія, анемію, агранулоцитоз. При застосуванні гелю можлива поява кропив`янки, свербежу, лущення, зміни кольору шкіри.

Відео: Гель Найз

«Найз» у формі таблеток, суспензії протипоказаний при порушеннях функцій печінки, вираженої ниркової недостатності, ерозивно-виразкових ураженнях шлунково-кишкового тракту, кровотечах з шлунково-кишкового тракту, «аспириновой тріаді». Препарат не можна давати дітям до 2-х років. Гель «Найз» не використовують при пошкодженнях і інфекціях шкіри, дерматозах. Всі форми лікарського засобу протипоказані до застосування в період вагітності, лактації, а також при підвищеній чутливості до компонентів.