Перед застосуванням препарату


До складу «Гинкор форт» входять екстракт гінкго білоба, троксерутин і гептаминола гідрохлорид. Препарат стимулює тонус гладеньком`язового шару судин і капілярів, знижує проникність судинної стінки, а також підвищує її еластичність. Комбінований лікарський засіб покращує венозний кровотік і мікроциркуляцію, усуває больові відчуття. При застосуванні «Гинкор» зазначається максимальне посилення повернення венозної крові до відділів серця. У період вагітності і годування груддю препарат використовується з обережністю і за призначенням лікаря.


Рослинний препарат показаний до застосування в терапії у пацієнтів з венолімфатіческой недостатністю: при болях в нижніх кінцівках, тяжкості в ногах і синдромі неспокійних ніг. «Гинкор форт» також ефективно допомагає пацієнтам, що страждають гострим гемороєм.


Лікарський засіб протипоказано людям з індивідуальною непереносимістю елементів, що входять до складу капсул. Не можна приймати препарат пацієнтам, які отримують інгібітори моноаміноксидази і страждають гіпертиреоїдизмом. «Гинкор Форт» не використовується в педіатричній практиці. Також хворі з артеріальною гіпертензією повинні приймати капсули за умови, що будуть постійно контролювати тиск.
«Гинкор форт» добре переноситься пацієнтами. У деяких випадках при прийомі лікарського засобу у хворих розвивалися алергічні реакції у вигляді кропивниці, дерматиту і свербежу. Також можуть виникнути болі в епігастральній ділянці, діарея, нудота, запаморочення і головні болі.

Застосування «Гинкор форт»


Рослинний препарат призначений для перорального застосування. Бажано здійснювати прийом під час їжі. Капсули слід ковтати цілими, не розжовуючи її і запиваючи теплою водою. Тривалість лікування і індивідуальну дозування визначає лікар в залежності від супутньої терапії і загального стану хворого.


Пацієнтам з венозної і лімфатичної недостатністю рекомендується приймати по 1 капсули лікарського засобу два рази на добу. Курс терапії становить 30 днів. Через деякий час лікар може призначити повторний курс лікування. Крім прийому препарату, хворим необхідно використовувати спеціальну компресійну білизну, багато ходити пішки і уникати зайвої маси тіла, сонячних ванн і тривалого нерухомого стояння.


Людям, які страждають гострою форми гемороєм, призначають по 1 - 2 капсули «Гинкор» двічі в день. Тривалість лікування - сім днів.