UnuAfajo.com

Як активувати антивірус касперского

Відео: Як активувати Kaspersky Antivirus безкоштовно

Багато користувачів ПК сьогодні стикаються з питанням, як активувати антивірус Касперського. У даного питання існує два шляхи вирішення.
Як активувати антивірус касперского
Вам знадобиться
  • ПК, антивірус, доступ в інтернет

Інструкція

1
Установка і активація програми з диска. купивши ліцензійну антивірусве ПО в спеціалізованому магазині, ви зможете активувати його при подальшій установці. Вставте диск в привід комп`ютера, після чого встановіть програмне забезпечення, не змінюючи будь-яких налаштувань (в тому числі не змінюйте шлях установки). Як тільки антивірус встановиться на ваш ПК, на робочий стіл в автоматичному режимі буде виведена панель, в якій вам запропонують активувати безкоштовну або комерційну версію програми, або ж відкласти активацію. Виберіть пункт «Активувати комерційну версію» і у вікні, введіть двадцятизначні код, який наклеєний на обкладинці з диском. З цього моменту антивірусве ПО буде активовано.
2
Установка і активація програми через інтернет. В цьому випадку вам необхідно відвідати офіційний сайт розробника, де ви зможете скачати дистрибутив антивіруса. щоб активувати антивірус через інтернет, вам необхідно оплатити ліцензію, скориставшись відповідним меню на сайті розробника. Після того, як ви оплатите право користування програмою, на вказану вами адресу електронної пошти буде надіслано лист з 20-значним кодом - даний код необхідно ввести в розділі програми «Активувати комерційну версію». Після того, як код буде ідентифікований, антивірус буде активований.
3
Варто відзначити, що програмою передбачається її безкоштовне використання протягом одного календарного місяця. Щоб активувати тестовий режим, в меню активації виберіть пункт «Активувати пробну версію». По закінченню тридцятиденного терміну ви повинні будете сплатити комерційну версію антивіруса.

Рада 2: Як активізувати Антивірус Касперського

Сьогодні важко уявити комп`ютер, не підключений до Інтернету. Люди виходять в мережу як для роботи і навчання, так і в пошуках розваг. Хоча б раз на день людина дивиться новини, читає пошту або дізнається про погоду. Але крім цікавих речей і спілкування в Інтернеті є і небезпека - віруси. Для того, щоб захистити свій комп`ютер і свої нерви від неприємностей, існують антивірусні програми. Одна з них - антивірус Касперського. Без покупки програма чесно відпрацьовує термін ознайомлення і стає неактивною. Відповідно ваш комп`ютер стає піддається атакам вірусів. А значить, «Касперського» потрібно активувати.
Як активізувати Антивірус Касперського
Вам знадобиться
  • комп`ютер, ліцензійна програма "Антивірус Касперського".

Інструкція

1
Один із способів - активація за допомогою ключа, отриманого при покупці ліцензії. Для цього необхідно під час установки в майстра налаштувань вибрати пункт меню «Активувати за допомогою файлу ключа». Натиснути на кнопку «Далі».
2
Натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть файл з ключем.
3
Після того, як буде обраний потрібний файл, рядки «Номер», «Тип» і «Дата» заповняться на підставі інформації в ключі. Якщо ключ саме той, який потрібен, натисніть «Далі». Після цього відбудеться остаточна активація антивіруса Касперського.
4
Інший спосіб - за допомогою коду активації. Клікніть два рази на іконці антивіруса, яка розташовується в треї (біля годинника). Запуститься основне вікно програми.
5
Виберіть вкладку «Ліцензія». У поточному вікні натисніть на кнопку «Додати / Видалити». Це дозволить запустити «Майстер налаштування».
6
Виберіть пункт «Активувати онлайн» і натисніть «Далі».
7
Введіть код активації і контактні дані. Будьте уважні при написанні цифр і адреси електронним пошти. Натисніть «Далі».
8
При відсутності помилок виконається активація, про що повідомить рядок «Активація виконана успішно», крім того, буде вказано тип ліцензії та дата її закінчення.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Як лікувати віруси касперськогоЯк лікувати віруси касперського
Як ввести ключ касперскогоЯк ввести ключ касперского
Як за кодом активації касперського отримати ключЯк за кодом активації касперського отримати ключ
Як активувати adobe cs3Як активувати adobe cs3
Антивірус касперського: як запустити його на комп`ютеріАнтивірус касперського: як запустити його на комп`ютері
Як в kis ввести ключЯк в kis ввести ключ
Як активувати ключ антивірусаЯк активувати ключ антивіруса
Як активувати комерційну версію антивіруса касперськогоЯк активувати комерційну версію антивіруса касперського
Як додавати ключ в касперского 2010Як додавати ключ в касперского 2010
Як активувати касперськогоЯк активувати касперського
» » Як активувати антивірус касперского
© 2021 UnuAfajo.com