UnuAfajo.com

Як активувати комерційну версію антивіруса касперського

Відео: Активація комерційної версії KAV 2012

Активація комерційний версії антивірусної програми Касперського потрібна для подальшого оновлення його баз. Якщо вони будуть неактуальні, система не зможе вчасно розпізнати загрозу, і ваші дані можуть бути пошкоджені або загублені.
Як активувати комерційну версію антивіруса Касперського

Вам знадобиться

  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.

Інструкція

1
Активуйте комерційну версію при першій установці програми. Введіть двадцятизначні серійний номер продукту латинськими літерами у вікні активації, коли система закінчить процедуру інсталяції. Будьте уважні при введенні символів з клавіатури, використовуйте тільки букви латинського алфавіту і цифри, не забуваючи дотримуватися розмір. При введенні неправильного коду ваша система видасть відповідне попередження. При цьому завантаження ліцензійного ключа буде відбуватися в автоматичному режимі. Також для програми антивіруса Касперського доступні пробні тридцятиденний версії, однак вони доступні тільки одноразово для одного комп`ютера, проте не для всіх версій.
2
Якщо ви хочете зробити активацію антивіруса вже після установки, відкрийте головне меню програми і зайдіть в пункт управління ліцензіями. Знайдіть кнопку активації програми, у вікні введіть свій ліцензійний код, отриманий при покупці антивіруса. Його можна знайти на упаковці диска, якщо ви купували програму в магазині, або він видається при оплаті, зазвичай його висилають на пошту. У будь-якому випадку краще мати кілька копій його ключів для скорочення часу на проведення реєстрації продукту і отримання ліцензії.
3
У вікні активації введіть необхідні дані - ім`я, прізвище, країну проживання, електронна адреса. При введенні даних вказуйте тільки справжні відомості і контакти. Виконуйте пункти точно відповідно до вказівок системи.
4
Дочекайтеся, поки програма виконає скачування ліцензійного ключа, після чого оновлення програми буде знову доступно. Найкраще виконувати активацію програми завчасно, однак не вводити нового ключа до закінчення терміну дії старого. Збережіть ключ в вордовскій або будь-який інший текстовий файл.
Зверніть увагу
Будьте уважні установці програми, переконайтеся, що на комп`ютері правильно встановлено системна дата.
Корисна порада
Поставте оновлення антивіруса в автоматичний режим.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Як активізувати антивірус касперськогоЯк активізувати антивірус касперського
Як активувати 2010 windows officeЯк активувати 2010 windows office
Як скопіювати ключ касперськогоЯк скопіювати ключ касперського
Як активувати файн рідерЯк активувати файн рідер
Як ввести ключ касперскогоЯк ввести ключ касперского
Як за кодом активації касперського отримати ключЯк за кодом активації касперського отримати ключ
Як активувати антивірус касперскогоЯк активувати антивірус касперского
Як продовжити термін дії ключаЯк продовжити термін дії ключа
Антивірус касперського: як запустити його на комп`ютеріАнтивірус касперського: як запустити його на комп`ютері
Як активувати ключ антивірусаЯк активувати ключ антивіруса
» » Як активувати комерційну версію антивіруса касперського
© 2021 UnuAfajo.com