UnuAfajo.com

Антивірус касперського: як запустити його на комп`ютері

Відео: Як встановити та активувати Kaspersky Anti-Virus 2015

Сучасні люди не уявляють, як можна повноцінно жити без підключення до Інтернету. Однак подорожі по всесвітній мережі загрожують тим, що комп`ютеру буду загрожувати найрізноманітніші віруси. Позбутися від такої напасті дозволять антивірусні програми, серед яких однією з найбільш затребуваних є антивірус Касперського.
Антивірус Касперського: як запустити його на комп`ютері

Вам знадобиться

  • -комп`ютер;
  • -інтернет;
  • -антивірус Касперського.

Інструкція

1
Щоб запустити антивірус Касперського на вашому комп`ютері, найпростіше скористатися ключем. Його ви можете отримати після покупки ліцензії на користування антивірусною програмою. Якщо у вашому розпорядженні є ключ, просто виберіть в процесі установки програми в майстра налаштувань пункт меню з написом «Активувати за допомогою файлу ключа». Натисніть на кнопку «Далі».
2
Після цього тисніть кнопку «Огляд» і виберіть файл, в якому записаний ключ. Коли ви виберете файл, то заповніть після цього рядка «Номер», «Дата» і «Тип», використовуючи інформацію, зазначену в ключі. Якщо ви все зробили правильно і впевнені в цьому, то натисніть «Далі». Після це антивірус Касперського повинен остаточно запуститися і повноцінно працювати.
3
Можете спробувати запустити антивірус ще одним способом - використовуючи код активації. Двічі клікніть мишкою на іконці антивіруса. Її зображення розташовується в треї, тобто біля зображення годинників. Після цього запускається основне вікно в програмі. У цьому вікні ви повинні вибрати вкладку «Ліцензія». Натисніть на кнопку «Додати / Видалити», що запустить «Майстер налаштування». Після цього ви повинні вибрати варіант «Активувати онлайн» і натиснути «Далі».
4
Після цього ви повинні ввести код активації програми, а також всі необхідні контактні дані. Особливо уважно поставтеся до того, як ви написали всі цифри і адреси електронної пошти. Після внесення всіх необхідних даних натисніть «Далі».
5
Якщо в процесі ви зробили все правильно, то відбудеться активація програми і її подальший запуск. У тому, що всі маніпуляції були проведені правильно, ви можете переконатися, якщо на дисплеї з`явитися повідомлення «Активація виконана успішно». При цьому обов`язково буде позначений тип ліцензії та дата, коли вона закінчується.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Як активізувати антивірус касперськогоЯк активізувати антивірус касперського
Як скопіювати ключ касперськогоЯк скопіювати ключ касперського
Як ввести ключ в антивірус касперськогоЯк ввести ключ в антивірус касперського
Як лікувати віруси касперськогоЯк лікувати віруси касперського
Як ввести ключ касперскогоЯк ввести ключ касперского
Як за кодом активації касперського отримати ключЯк за кодом активації касперського отримати ключ
Як активувати антивірус касперскогоЯк активувати антивірус касперского
Як продовжити термін дії ключаЯк продовжити термін дії ключа
Як активувати ключ антивірусаЯк активувати ключ антивіруса
Як активувати касперськогоЯк активувати касперського
» » Антивірус касперського: як запустити його на комп`ютері
© 2021 UnuAfajo.com