UnuAfajo.com

Як знайти ключ до антивірусу

Відео: Як отримати безкоштовні ліцензійні ключі для ESET NOD32 antivirus і ESET NOD32 Smart Security

Завантажити безкоштовну демо-версію будь-якого антивіруса не складе труднощів. Набагато складніше активувати продукт, хоча більшість антивірусів передбачає безкоштовну активацію на рік. Налаштуйте безпеку свого комп`ютера без зайвих зусиль.
Як знайти ключ до антивірусу

Вам знадобиться

  • - демо-версія антивіруса;
  • - підключення до інтернету.

Інструкція

1
Визначтеся, який саме варіант ключа ви хочете отримати. Якщо ліцензійний, тоді вирушайте на сайт виробника вашого антивіруса і купите ключ прямо там. Якщо ж ви хочете безкоштовно зареєструватися, тоді пошукайте в мережі так звані «журнальні» ключі - версії, які безкоштовно розповсюджуються з різними комп`ютерними журналами.
2
Якщо ви вибрали антивірус Касперського, тоді завантажуйте файл ключа з якогось файлообмінника. Посилання знайдіть через будь-який пошуковик. Після завантаження та всіх, хто знаходиться в завантаженої папці ключів виберіть будь-який і запустіть від імені адміністратора. Потім натисніть «Ок». Версія активована.
3
Avast офіційно надає безкоштовну реєстрацію. Запустіть демо-версію, після чого натисніть пункт «про Avast». Через кілька секунд з`явиться віконце з написом «ліцензійний ключ», клікніть по ньому, потім натисніть пункт «реєстрація програми». Перед вами з`явиться анкета. Заповніть її. Протягом декількох хвилин на ваш ящик прийде код, який допоможе завершити реєстрацію. Знову пройдіть всі пункти до стадії «реєстрація програми», в зазначеному рядку введіть код. Реєстрація на рік отримана.
4
Nod32 також офіційно радує своїх споживачів. Зайдіть на офіційний сайт виробника, виберіть пункт «безкоштовне отримання ключа»І натисніть на нього. Почніть скачування, а коли воно закінчитися, запустіть демо-версію. Знайдіть меню реєстрації, вставте отриманий файл, піде регенерація, по завершенні якої натисніть "готово".
Зверніть увагу
При запуску ключа в антивірусі Касперського при підключенні до інтернету будуть вискакувати повідомлення про помилку, а при вказуванні в анкеті «Avast» ящика, зареєстрованого в російському домені, збільшується ризик неотримання коду.
Корисна порада
При запуску ключа в антивірусі Касперського, вимкніть доступ до інтернету. При заповненні анкети на сайті «Avast» залишайте e-mail, зареєстрований на Google.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Як активізувати антивірус касперськогоЯк активізувати антивірус касперського
Як видалити пробну версію антивірусаЯк видалити пробну версію антивіруса
Як скопіювати ключ касперськогоЯк скопіювати ключ касперського
Як ввести ключ в антивірус касперськогоЯк ввести ключ в антивірус касперського
Як видалити антивірус з комп`ютераЯк видалити антивірус з комп`ютера
Як активувати антивірус касперскогоЯк активувати антивірус касперского
Як продовжити термін дії ключаЯк продовжити термін дії ключа
Антивірус касперського: як запустити його на комп`ютеріАнтивірус касперського: як запустити його на комп`ютері
Як встановити пробний ключ касперськогоЯк встановити пробний ключ касперського
Як активувати ключ антивірусаЯк активувати ключ антивіруса
» » Як знайти ключ до антивірусу
© 2021 UnuAfajo.com