лікування грибка нігтів перекисом водню


При грибковому ураженні нігтьових пластин перекис водню застосовується для дезінфекції ураженої ділянки і розм`якшення нагідок. По суті, застосування перекису водню - це лише одна зі складових комплексного противогрибкового лікування.


Рекомендують добре розпарити вражений грибком ніготь (у воду, наприклад, можна додати ромашковий відвар або відвар, приготований з кори дуба). Далі беруть ватний диск, попередньо змочений в 3% -ном розчині перекису водню, і обертають їм уражену грибком нігтьову пластину. Подібні маніпуляції слід проводити двічі на день протягом 3-4 днів поспіль. В результаті таких процедур нігтик побіліє і стане м`якше, що дозволить його безболісно зрізати. Потім рекомендують обробити поверхню протигрибковим засобом.

Здорові і заражені грибком нігті слід обробляти різними інструментами: це запобіжить ймовірність зараження.
Крім того, при лікуванні грибкового ураження нагідок можна робити цілющі ванночки з перекисом водню. Для цього розчиняють в теплій кип`яченій воді 3% -ний розчин перекису водню (на 1 л води 1,5-2 ст.л.), опускають в ванночку пальці і тримають їх 13-15 хвилин. Але тримати весь цей час пальці у воді не обов`язково: нігтьові пластинки занурюють в розчин на 30 секунд, потім витягують на 2 хвилини, знову опускають і т.д. Після цієї процедури пошкоджені нігті зрізують і обробляють поверхню протигрибковим препаратом.

Перекис водню при лікуванні шкірних захворювань


Проти грибкових захворювань шкіри, а також псоріазу, рекомендують використовувати перекис водню. Секрет цього лікарського препарату полягає в його здатності вбивати практично будь-яку патогенну мікрофлору. Та й до того ж цей лікарський засіб сприяє швидкому загоєнню тканин.
Єдине протипоказання перекису водню - індивідуальна непереносимість.


Суть лікування грибкового захворювання перекисом водню полягає в тому, що до пошкодженої поверхні прикладають змочений в 3% -ном розчині перекису водню ватний диск на 3-5 хвилин. Роблять таку процедуру двічі на день, причому перерва між першим і другим процедурами повинен бути не менше 8 годин. Тривалість лікувального курсу визначається індивідуально: так, щоб позбутися від грибкового ураження шкіри, досить процедуру виконувати 2-3 тижні, а при лікуванні псоріазу - 2-3 місяці.