Показання до застосування


В здоровому організмі людини є багато бактерій. При цьому деяка частина з них є патогенної, тобто шкідливою для здоров`я, тому організм постійно бореться з ними. А інша частина таких бактерій - корисна, оскільки їх наявність є необхідною умовою нормального травлення, функціонування сечостатевої сфери та інших систем.

Однак в деяких випадках можливе порушення нормальної мікрофлори всього організму або якийсь його частини. Наприклад, таке порушення може статися внаслідок впливу шкідливих бактерій, захворювання, загальної ослаблення організму або інших чинників. У такій ситуації необхідно лікування, яке дозволить нормалізувати чисельність корисних бактерій і відновити їх ефективне функціонування.

Відео: Проблеми діарея і фармакологічних властивостей препарату «Лоперамід» - «Стиролбіофарм»Зокрема, одним з варіантів такого лікування може стати терапія за допомогою ефективного препарату «Біфідумбактерин форте». Його важливою перевагою є те, що він може бути призначений для відновлення нормальної мікрофлори в різних відділах людського організму, включаючи травний тракт, сечостатеву сферу і інші. При цьому в залежності від характеру і локалізації порушення спосіб застосування препарату може бути різним.

Спосіб застосування


«Біфідумбактерин форте» випускається у вигляді порошку, призначеного для розчинення у воді. При цьому отриманий розчин можна застосовувати двома основними способами - всередину і зовнішньо. Так, у разі, якщо мова йде про порушення нормальної мікрофлори шлунка або інших компонентів шлунково-кишкового тракту, а також виражених порушеннях роботи кишечника, включаючи запор, діарею, кишкову післяопераційний стан, отруєння і подібні стану, препарат необхідно приймати всередину. В окремих випадках, наприклад, після гострої кишкової інфекції, цей спосіб може бути доповнений зовнішнім застосуванням ліки. При цьому конкретну величину дозування ліків і частоту його прийому повинен призначити лікар залежно від інтенсивності і характеру захворювання.

Якщо ж препарат передбачається застосовувати для лікування порушень сечостатевої сфери, наприклад, при вагінозі, кольпіті, різних запальних захворюваннях, в тому числі викликаних попаданням в організм інфекцій, доцільно зовнішнє місцеве застосування препарату. Аналогічний спосіб його використання рекомендується при підготовці до операцій в гінекологічній сфері, а також в передпологовий період, щоб уникнути подальшого виникнення дисбактеріозу.