Фармакологічні властивості


Механізм дії препарату обумовлений його здатністю активувати різні ланки імунного захисту. «Иммуномакс» сприяє підвищенню утворення антитіл. Препарат ефективний відносно вірусу герпесу, парвовіруса, папіломавірусу людини, а також щодо бактерій, в тому числі стафілокока, хламідії, уреплазми, мікоплазми, сальмонели, кишкової палички.
Препарат «Иммуномакс» випускається у вигляді порошку в ампулах або флаконах дозуванням 100 та 200 ОД.

Показання до застосування


«Иммуномакс» показаний при ослабленому імунітеті для його корекції. Препарат застосовують для лікування захворювань, пов`язаних з папіломавірусом людини (кондиломи, дисплазії, бородавки). Також «Иммуномакс» використовується при лікуванні інфекцій, викликаних вірусом герпесу, мікоплазмою, уреплазми, хламідіями та іншими вірусами і бактеріями.

Інструкція по застосуванню «Імуномаксу»


Препарат застосовується у вигляді внутрішньом`язових уколів. Перед використанням вміст ампули слід розвести в 1 мл додається в упаковці води для ін`єкцій.

Дозування для дорослих і дітей від 12 років становить 100-200 ОД «Імуномаксу» 1 раз в день. Тривалість курсу і остаточну дозування препарату визначає лікар. Стандартний курс складається з 6 ін`єкцій, які проводяться в 1, 2, 3, 8, 9 і 10 дні лікування.

Відео: Фірмагон 80 мг - Приготування і введенняРазова доза при рецидивуючих аногенітальних бородавках повинна складати 200 ОД і поєднуватися з деструкцією (лазерної, кріодеструкцією, електрокоагуляцией або препаратом Солкодерм). При проведенні корекції ослабленого імунітету, курс лікування за рекомендацією лікаря може бути скорочений до 3 ін`єкцій.

«Иммуномакс» не можна змішувати в одному шприці з іншими ліками. Зберігати препарат необхідно при температурі 4-8 ° C.


Протипоказання


Протипоказаннями до застосування «Імуномаксу» є підвищена чутливість до його складу, період лактації, вік до 12 років. Вагітним жінкам застосовувати «Иммуномакс» не рекомендується.

Відгуки


«Иммуномакс» ефективний при лікуванні вірусу папіломи людини та інших інфекційних захворювань. Препарат зміцнює імунітет, допомагаючи організму справлятися з хворобою. Лікарі відзначають істотну різницю між результатами специфічного лікування із застосуванням препарату і без нього. Як доповнення до основної терапії, «Иммуномакс» робить лікування більш ефективним і результативним. Для отримання кращого результату рекомендується дотримуватися всіх вказівок лікаря і піти повний курс, не припиняючи лікування при першому зникнення симптомів.