Що являє собою «Лидаза»

Цей препарат виробляється з сім`яників великої рогатої худоби і має гарні можливості при лікуванні захворювань, спричинених підвищеною в`язкістю гіалуронової кислоти - проміжного компонента сполучної тканини. За допомогою «Лідаза» гіалуронова кислота руйнується до глюкозаміну і глюкуровой кислоти, цим досягається зменшення її в`язкості і полегшення руху рідин в міжтканинних просторах, підвищення тканинної і судинної проникності. Внаслідок цього лікувальний ефект від застосування препарату виявляється значним.

Відео: Longidaza, Gynecology Механізм дії препарату

Препарат «Лидаза» застосовується при лікуванні рубцевих змін тканин, для прискорення розсмоктування гематом, рубців рогівки ока, при контрактуре суглобів. Його застосовують при травматичних ураженнях нервових сплетінь і периферичних нервів, для полегшення стану хворих при ревматоїдному артриті. Застосування цього препарату допомагає збільшити обсяг рухів в суглобах, знизити набряклість. «Лидаза» ефективно розм`якшує рубці і попереджає їх формування.

Спосіб застосування «Лідаза»«Лидаза» випускається у формі порошку, який перед застосуванням потрібно розводити розчином для ін`єкцій. Для цього використовується ізотонічний розчин хлориду натрію або 0,5% розчин новокаїну. Вводиться «Лидаза» різними способами: підшкірно під змінені рубцеві тканини-внутрімишечно- за допомогою електрофореза- у вигляді аплікацій при лікуванні очних хвороб, у формі очних крапель при кератітах- при інгаляціях при лікуванні туберкульозу.

Протипоказання для застосування «Лідаза»

Не можна застосовувати цей препарат для лікування при підвищеній чутливості до його компонентів, в період гострих інфекційно-запальних захворювань, при свіжих крововиливах в тканини організму і склоподібне тіло очі. Протипоказаннями є також злоякісні новоутворення і одночасне лікування хворого гормонами-естрогенами. Не рекомендується проводити інгаляції з цим препаратом при вираженій легеневої недостатності, легеневих кровотечах і кровохаркання, пневмонії.

Відео: Видалення гелю з губ. Гіалуронідаза. Лідаза

Ін`єкції «Лідаза» призначаються щодня або через день, тривалість лікування визначає лікар. Паралельно з призначенням «Лідаза» лікар проводить лікування основного захворювання, яке може полягати в призначенні антибактеріальної або протизапальної терапії.