склад препарату

В одному пакетику «НІМЕСИЛ» міститься 100 мг діючої речовини німесуліду, а також допоміжні компоненти: сахароза, кетомакрогол 1000, лимонна кислота, мальтодекстрин і апельсиновий ароматизатор.

Відео: Німесил - Інструкція по застосуванню, спосіб застосування, протипоказання

Спосіб застосування та дозування «НІМЕСИЛ»

«Німесил» слід приймати всередину, попередньо розчиняючи вміст пакетика в 100 мл води. Готова суспензія не підлягає зберіганню, а повинна випивати відразу. Рекомендована інструкцією до «Німесилом» дозування - по 1 пакетику 2 рази на добу. Лікарський засіб рекомендується приймати після їди. Максимальна тривалість лікування становить 15 днів.

Протипоказання до застосування«Німесил» не призначають за наявності таких протипоказань:
- підвищена чутливість до компонентам-
- період вагітності та грудного вскармліванія-
- дитячий вік до 12 років
- серцева недостатність тяжкого форми-
- ниркова недостатність тяжкого форми-
- гіперкаліемія-
- печінкова недостатність або захворювання печінки в активній формі-
- порушення шлунково-кишкового тракту в активній формі (виразкова хвороба, кровотеча, запальні захворювання кишечника) -
- порушення згортання крові важкої форми-
- період після проведення аортокоронарного шунтірованія-
- гарячковий стан при інфекційно-запальних захворюваннях-
- алкоголізм, наркотична залежність.

Відео: Німесил інструкція. Аналоги дешевше і ефективність. Ціна, застосування, відгуки, вагітність

Крім того, «Німесил» не можна приймати одночасно з лікарськими препаратами, що володіють сильним токсичною дією. До них відносяться нестероїдні протизапальні засоби, парацетамол і анальгетики.

Побічні ефекти «НІМЕСИЛ»

Найбільш часто «Німесил» викликає такі побічні явища, як нудота, блювота і діарея. У числі менш поширених побічних ефектів препарату - запаморочення, гастрит, запор, метеоризм, тахікардія, «припливи», артеріальна гіпертензія, лабільність артеріального тиску, задишка і підвищена пітливість.

Відео: Німесил при болю в суглобах

Алергічні реакції, які можуть виникнути під час застосування «НІМЕСИЛ», найчастіше проявляються у вигляді шкірного висипу і сверблячки. В окремих випадках можливий розвиток дерматиту або еритеми. В окремих випадках препарат може викликати кропивницю, Поліформна еритему, злоякісну ексудативну еритему, анафілактичні реакції, ангіоневротичний набряк і токсичний епідермальний некроліз.