Показання до застосування «Рибоксину»


«Рибоксин» сприяє нормалізації обміну речовин в серцевому м`язі, покращує кровообіг, запобігає порушення частоти серцевих скорочень. Препарат покращує баланс між виробленням і споживанням енергії в міокарді, бере участь в обміні глюкози, стимулює її обмін при порушенні надходження кисню в клітини організму, зменшує злипання тромбоцитів, перешкоджає утворенню тромбів.

«Рибоксин» підвищує енергетичний рівень клітин, збільшує силу скорочень серця, сприяючи збільшенню обсягу викиду крові, покращує відновлення тканин міокарда та слизової шлунково-кишкового тракту. Препарат призначають дорослим у складі комплексного лікування ішемічної хвороби серця, після інфаркту міокарда, при порушеннях ритму серця, викликаних застосуванням серцевих препаратів.

«Рибоксин» також призначають при цирозі, гепатитах, жировій дистрофії печінки, що виникла від застосування лікарських засобів або при алкоголізмі.

Відео: Дія препарату Рибоксин Аптека24

Інструкція по застосуванню «Рибоксину»


Одна таблетка містить 200 мг інозину, одна ампула з 10 мл розчину для ін`єкцій містить 200 мг інозину. «Рибоксин» призначають до їди. В добу приймають 0,6-2,4 грама препарату. Це кількість необхідно поділити на три-чотири прийоми. У перший день приймають по 200 міліграмів препарату три-чотири рази на добу, при добрій переносимості на 2-3 день дозу збільшують і приймають по 400 мг три рази на добу. При необхідності можна призначати до 2,4 г «Рибоксину» в добу. Тривалість прийому препарату - від одного місяця до півтора-трьох місяців.

«Рибоксин» у вигляді розчину для ін`єкцій призначають внутрішньовенно (струминно або крапельно). Крапельне введення повинно складати сорок-шістдесят крапель в одну хвилину. Препарат вводять в кількості 200 мг один раз на день, а якщо він переноситься добре - 400 мг один-два рази на день. Процедуру проводять протягом десяти-п`ятнадцяти днів.

Відео: Рибоксин

Протипоказання, побічні дії «Рибоксину»

Під час прийому «Рибоксину» можливі появи алергічних реакцій на шкірі (кропив`янка, почервоніння шкіри, свербіж). У цьому випадку потрібна відміна препарату. Іноді при тривалому лікуванні «Рибоксин» загострюється подагра і збільшується вміст сечової кислоти в крові.

З обережністю «Рибоксин» призначають при нирковій недостатності, цукровому діабеті.

Відео: рибоксин як засіб для схуднення

У період вагітності призначення «Рибоксину» протипоказано. На час лікування препаратом потрібно припинити грудне вигодовування. Не можна призначати «Рибоксин» при підвищеній чутливості до препарату, при подагрі, збільшеної концентрації в крові сечової кислоти.