Показання до призначення «Куранти» під час вагітності

Однією з причин гестозу (токсикозу) у вагітних жінок є порушення мікроциркуляції крові в органах. Всі інші патології в цей період: набряки, підвищення тиску, головні болі також починаються з порушень роботи капілярів. Застосування «Куранти» у вагітних жінок допомагає вберегтися від цих проблем. Препарат має ще одну дуже важливу властивість, він розріджує кров, покращує її плинність, сприяє розсмоктуванню в судинах дрібних тромбів, тому його призначають для профілактики тромбозів.

Відео: Розрідження крові народними і традиційними засобами

«Курантил» може відновлювати імунну систему за рахунок підвищення вироблення інтерферону і збільшення його активності, він буде корисний для лікування і профілактики грипу, інших вірусних захворювань в період вагітності. Лікарський засіб не робить вплив на плід, проте воно позитивно впливає на судини плаценти. Його прийом є хорошою профілактикою плацентарної недостатності.«Курантил» приймають натщесерце, за годину до їди. Таблетку можна проковтнути цілою, запиваючи невеликою кількістю води. Під час прийому препарату може почервоніти обличчя, іноді спостерігається запаморочення, зниження тиску. В цьому випадку необхідно проконсультуватися у лікаря, він повинен відкоригувати дозування.

За весь період вагітності «Курантил» може бути призначений курсами, з невеликими перервами.

Відео: Таблетки від тиску при вагітності

«Курантил»: протипоказання, побічні дії

Не варто пити «Курантил» під час вагітності, якщо на нього є алергія. Препарат не можна призначати при гострому інфаркті міокарда, нестабільної стенокардії, стенозирующем атеросклерозі коронарних артерій, субаортальному стенозі, хронічної серцевої недостатності в стадії декомпенсації, гіпотензії, колапсі, важких аритміях, геморагічному діатезі, захворюваннях, що мають підвищений ризик розвитку кровотеч (в тому числі виразки шлунково-кишкового тракту ), підвищеної чутливості до препарату.

Препарат слід відмінити незадовго до пологів, оскільки він розріджує кров, а це може бути небезпечним при пологах.

Відео: Др. Олена Березовська - Прийом аспірину при вагітності (з вебінару)

Дія «Куранти» посилює «Аспірин» та інші коагулянти. При одночасному прийомі препарат підсилює терапевтичний ефект лікарських засобів, що знижують артеріальний тиск. Під час прийому «Куранти» можуть проявлятися такі побічні дії: нудота, блювота, діарея, припливи, артеріальна гіпотензія, тахікардія, головний біль, запаморочення, кропив`янка, шкірний висип, підвищена кровоточивість.