Саморобна протигрибкова мазь


Щоб приготувати цей протигрибковий «препарат», використовують такий набір компонентів:
- 1 ст.л. 70% ного уксуса-
- 1 ст.л. оливкової або іншої рослинної масла-
- сире куряче яйце-


- 1 ч.л. «Демітілфталата».
Яйце злегка збивають і змішують з іншими компонентами. Готовий склад поміщають в скляну ємність, яку щільно закривають і ставлять в холодильник. Термін придатності такої суміші - 3-4 тижні. Цю мазь втирають в нігтьову пластину, обертають зверху ногу або руку поліетиленовим пакетом і на надягають рукавичку або носок. Таку процедуру роблять на ніч щодня. Лікувальний курс триває 2-3 тижні.

Березовий дьоготь від нігтьового грибка


При боротьбі з грибком нагідок рекомендують використовувати березовий дьоготь. Якщо, наприклад, грибком пошкоджені нігтьові пластини ніг, ноги добре розпарюють в мильній воді (для приготування мильного розчину краще використовувати господарське мило), насухо витирають і змащують кремом. Таку процедуру роблять на ніч. Вранці ж споліскують ноги прохолодною водою, витирають насухо і змазують нігтьові пластини березовим дьогтем. Залишають цю «маску» на 1,5 години, після чого ноги обтирають ватяним диском (мити ні в якому разі не можна) і надягають шкарпетки. Через день можна обмити ноги прохолодною водою з милом і ще через пару днів - теплою мильною водою. А щоб убити грибок у взутті, рекомендують помістити в неї ватку, змочену в березовому дьогті.

Евкаліптова мазь від грибкового ураження нігтів


У складі цього лікарського засобу присутні такі компоненти:
- 30-35 г евкаліптової масла-
- 13-15 г меда-
- 1 ч.л. яблучного оцту.
Інгредієнти змішують, після чого поміщають лікарський засіб в скляний посуд, яку щільно закривають. Цей склад витримують 3 дня в холодному темному місці. готовим «препаратом»Змащують уражену грибком нігтьову пластину раз в день (краще таку процедуру виконувати на ніч).

«Йод» - ефективний засіб від грибкового ураження нагідок


Вважається, що «Йод» - перший «союзник» при боротьбі з онихомикозом. Лікувальний процес виглядає так: двічі на добу протягом 12 днів поспіль змащують уражені грибком нігтьові пластини 5% -ним розчином «Йода». Але якщо після нанесення лікарського засобу відчувається сильне печіння, кількість процедур слід скоротити до 1 разу на добу.

Золотий вус від оніхомікозу


Рецепт противогрибкового лікарського засобу такий:
- 50 суставчіков золотого уса-
- 0,5 л горілки.
Рослина заливають горілкою і настоюють суміш 12-14 днів в щільно закритій скляній ємності. Готову настоянку проціджують і розбавляють водою (співвідношення 1: 3). Склад наносять на уражені грибком нігтики двічі на добу.