Показання до застосування «Кліону»


Препарат «Кліон» - це засіб широкого спектра дії. У більшості випадків він призначається для лікування захворювань, викликаних грибковими мікроорганізмами і інфекціями, наприклад, трихомоніазу у жінок і чоловіків. Крім цього, він використовується для профілактики розвитку інфекційних ускладнень в післяопераційний період, при лямбліозі і дизентерії, і навіть в лікуванні хронічного алкоголізму. Призначається «Кліон» і при інфекційних пневмоніях, міненгітах, гінекологічних і шкірних захворюваннях, а також препарат використовується і в підготовчих медикаментозних курсах перед променевою терапією.

Як приймати «Кліон»


Препарат має дуже сильну дію, і його дозування може підібрати тільки лікар. Перед призначенням цих ліків хворий повинен пройти повне детальне обстеження, щоб виключити невірний підбір терапії. Дозування «Кліону», форма препарату, наприклад, таблетки, свічки або ін`єкцій, залежить від виду захворювання, його складності і особливості протікання. Велике значення має і стать хворого, наприклад, при лікуванні інфекційних захворювань статевих органів. Враховується при призначенні і вік, і вага, і показання аналізів крові, сечі, наявність хронічних захворювань.

У більшості випадків дорослим призначається курс тривалістю в 10-15 днів, по 2 таблетки по 250 мг, вранці і ввечері. Препарат приймають під час або після їди, а запивати його бажано молоком.

Протипоказання і побічні ефекти


«Кліон» не можна приймати ні в якому разі, якщо є будь-які проблеми з нирками або печінкою. Протипоказаний він і тим, у кого присутні органічні ушкодження нервової системи, наприклад, епілепсія, є будь-які захворювання крові або підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Жінкам, у яких в цей період проходить грудне вигодовування дитини, і вагітним, особливо в перший триместр, прийом препарату також категорично заборонений.

Слід припинити прийом «Кліону» і в разі прояву його побічних дій, наприклад, появі будь-яких проблем з травною або нервовою системою. Тривожними дзвінками при лікуванні цим препаратом можуть бути запаморочення, поява металевого присмаку в роті, слабкість, блювання, діарея або стоматит. У разі появи хоча б одного з цих симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря, який призначив препарат для того, щоб він підібрав інше лікування.

Відео: Флуконазол