Причини вростання нігтів


Основною причиною вростання нігтя є неправильно виконана процедура педикюру. Не слід глибоко вирізати краю нігтьової пластини, так як вона починає розростатися в усіх напрямках. Також під час маніпуляції може статися травмування шкіри, що призводить до занесення інфекції або грибка.

Також важливий фактор - взуття. Надмірно вузька і тісне взуття призводить до деформації нігтя, а потім і до його вростання в шкіру. Впливає і спадковість.

Відео: Вросший ніготь на нозі лікування в домашніх умовах Ч: 2

Домашні засоби проти врослого нігтя


Симптомами починається вростання є:
- незначний дискомфорт при ходьбе-
- почервоніння і набряк околоногтевого валіка-
- поступово посилюється біль і нагноєння.

При зверненні до лікаря у важкому випадку, як правило, призначається процедура видалення ураженого нігтя. На ранніх стадіях рекомендується використовувати народні засоби, які досить швидко усувають неприємні симптоми і відновлюють структуру нігтів.

Відео: Лікування Вросший ніготь в домашніх умовахЩо з`явилося нагноєння слід усунути. Для цього доцільно обробляти перекисом водню, накладати мазь Вишневського, м`якоть алое, застосовувати сольові ванни для ніг. Потім рекомендується звичайної пилкою спиляти середину нігтя, надавши йому плоску форму. Така процедура дозволяє в міру відростання піднімати краю, перешкоджаючи вростання в шкіру. Регулярний і акуратний педикюр забезпечує швидке відновлення врослого нігтя.

Починається вростання можна уникнути, якщо підкласти під куточки пластини невеликий тампон з вати або марлі. Звичайно ж, доведеться перетерпіти біль, але метод дійсно ефективний. З кожним днем ​​збільшувати розмір тампона до повного позбавлення. Для полегшення болю рекомендується приймати спазмолітики.

Як лікування використовують антибактеріальні мазі та гелі, які розм`якшують структуру нігтя і запобігають розвитку інфекції. Уражені ділянки шкіри можна змащувати гліцерином, який прискорює процес загоєння.

Для зняття запалення застосовують капустяні компреси. Для цього слід подрібнити капустяний лист, викласти на пов`язку і прикласти до ураженої ділянки тіла. Такий засіб ефективно витягує гнійний вміст, зменшує хворобливі відчуття і набряк. Вранці зняти пов`язку і обережно зрізати врослий ніготь. Перед сном повторити процедуру.

Відео: Вросший ніготь: просте лікування без операції за допомогою каполіна

В якості профілактики слід стежити за станом ніг, вибирати зручне взуття, правильно обрізати нігті. Будинки намагайтеся ходити босоніж, дозволяючи шкірі дихати.