UnuAfajo.com

Як зробити гарний дизайн нігтів

Відео: Дизайн нігтів: місячний манікюр (гель лаком)

Дизайн нігтів - одна з найбільш затребуваних послуг в салонах краси. Але, на жаль, не завжди вистачає коштів, щоб нею скористатися. Однак можна спробувати зробити гарний дизайн нігтів в домашніх умовах.
Як зробити гарний дизайн нігтів

Вам знадобиться

  • - кисті різної товщини;
  • - трафарети;
  • - маленький пінцет з плоскими кінцями;
  • - лак для нігтів;
  • - стрази, перлини, наклейки для нігтів;
  • - рідина для зняття лаку;
  • - закріплювач, що фіксує малюнок.

Інструкція

1
Для нанесення лаку і малюнка на нігті використовують спеціальні засоби і пристосування, які без особливих зусиль можна придбати в магазинах з професійним обладнанням для салонів краси.
2
Для малювання на нігтях зазвичай використовують кисті, частіше дуже тонкі. Малювати можна як по рідкому лаку, але в такому випадку є небезпека змішування кольорів, так і по підсохлий. Для початку потренуйтеся на звичайному аркуші паперу. Окресліть на ньому межі свого нігтя і спробуйте намалювати нехитрий малюнок. Вийшло? Тоді дерзайте.
3
Малюнок на нігтях також можна виконати за допомогою звичайної швейної голки. Нанесіть на ніготь товстий шар лаку і, і не чекаючи висихання, капніть кілька крапель іншого кольору. Використовуючи голку, надайте краплях якісь обриси. Для прорісовиванія дрібних елементів можна використовувати тонку сторону голки, для більших деталей - сторону з вушком.
4
Несподіваний, але не менш затребуваний спосіб дизайну нігтів - малюнок, зроблений з використанням скотча. Наклейте скотч на скло, виріжте з нього канцелярським ножем придуманий вами узор або орнамент і вже на підготовлену основу, повністю висохлий лак, розмістіть саморобний трафарет. Вільний простір заповніть лаком іншого кольору. Акуратно зніміть трафарет. Зачекайте, поки лак остаточно висохне, і розкрийте нігті шаром закріплювача.
5
Нігті можна розмалювати гелевими ручками. Канцелярські магазини пропонують дуже широкий вибір цих приладдя для письма. Краще використовуватися ручки з металевим блиском - гель в них більш маслянистий, і рівним шаром лягає на основу. Малюнок закріпіть прозорим лаком.
6
Нігті можна прикрасити різними стразами, перлинами, акрилової ліпленням. Головне, щоб малюнок не виглядав громіздко. Якщо ви не володієте особливим художнім талантом, то можна просто приклеїти красиві наклейки, після чого покрити ніготь закріплювачем.

Поділися в соціальних мережах:


Схожі
Як намалювати дизайн на нігтяхЯк намалювати дизайн на нігтях
Як намалювати картинку на нігтяхЯк намалювати картинку на нігтях
Як зробити трафарети для нігтівЯк зробити трафарети для нігтів
Нарощені нігті, модні в 2014 роціНарощені нігті, модні в 2014 році
Як нанести оригінальний малюнок на нігтіЯк нанести оригінальний малюнок на нігті
Дизайн нігтів: фіолетовий манікюрДизайн нігтів: фіолетовий манікюр
Як намалювати квіточку на нігтяхЯк намалювати квіточку на нігтях
Як робити малюнки з лаку для нігтівЯк робити малюнки з лаку для нігтів
Як намалювати на нігтях геометричний малюнокЯк намалювати на нігтях геометричний малюнок
Як намалювати на нігтях поцілунокЯк намалювати на нігтях поцілунок
» » Як зробити гарний дизайн нігтів
© 2021 UnuAfajo.com