UnuAfajo.com

Які нові олімпійські рекорди встановлені в лондоні

Відео: ОИ 2012 у Лондоні 6 й день Вечір 8 08 12

На XXX Олімпійських іграх в Лондоні протягом трьох тижнів кращі спортсмени з усього світу змагалися між собою за золоті медалі, щоб вивести збірну своєї країни на перше місце в турнірній таблиці. Причому, на шляху до перемоги деяким з них вдалося поставити нові світові рекорди.
Які нові олімпійські рекорди встановлені в Лондоні

Нові олімпійські досягнення на змаганнях 2012 року, перш за все, торкнулися водних видів спорту. У фінальних запливах на 400 метрів були встановлені відразу три світові рекорди, два з яких належать молодим спортсменам з Китаю. Ну а четверте рекордний час було зафіксовано в забігу на 800 метрів у чинного чемпіона світу з Кенії.

У комплексному плаванні на 400 метрів серед жінок встановила світовий рекорд шістнадцятирічна китаянка Йе Шівень. В результаті змагань золота медалістка показала час 4.28,43 - вища олімпійське досягнення в даній дисципліні. Срібло дісталося американці Елізабет Бейсел з результатом 4.31,27, а бронзу завоювала китаянка Лі Хуанхе (4.32,91).

Відео: 1500 м на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Москві

В аналогічному запливі серед чоловіків рекордсменом став знову ж спортсмен з Китаю - Сунь Ян, який показав результат 3.40,14. Друге місце зайняв спортсмен з Південної Кореї Пак Тхе Хван, проплив 400 метрів за 3.42,06, а третє дісталося американцеві Петеру Вандеркай з результатом 3.44,96.

Встановила новий світовий рекорд на Олімпійський іграх 2012 і жіноча збірна Австралії - в фінальному запливі кролем на 400 метрів вона показала найкращий час 3 хвилини 33,15 секунд. До складу збірної увійшли спортсменки Кейт Кемпбелл, Бріттані Елмслі, Алісія Куттс і Мелані Шлангер.

А 9 серпня діючий чемпіон світу з бігу, кенієць Давид Рудіша, завоював золоту медаль для своєї країни в бігу на 800 метрів і показав рекордний час - 1.40,91, оновивши власний найвище досягнення - 1.41.01. Він відразу ж фінішував з пристойним відривом від інших учасників змагання, який впевнено зберігав в процесі всього забігу. Друге місце завоював спортсмен з Ботсвани Найджел Амос (1 хвилина 41,73), а бронзу отримав другий кенієць Тімоті Кітум, результат якого - 1.42,53.